Закарпаття очікує від Києва коштів на зарплату вчителям та медикам

гривняЯк відомо, 2015-й приніс чимало новацій, зокрема, і щодо принципів формування бюджетів – як державного, так і місцевих, та відповідно виплат бюджетних коштів. Так, зокрема, заробітні плати працівників галузей охорони здоров’я та освіти (вчителів загальноосвітніх шкіл та інтернат них закладів) фінансуються за рахунок «медичної» та «освітньої » субвенцій з державного бюджету. Зараз на Закарпатті сталася напружена ситуація з виплати заробітної плати за першу половину січня цим категоріям працівників. Відтак голова Закарпатської ОДА звернувся телеграмою до Державного казначейства України й Міністерств освіти і науки та охорони здоров’я з проханням терміново здійснити перерахування коштів «освітньої» і «медичної» субвенцій для забезпечення виплати заробітної плати вчителям та медикам.
До слова, відповідні дані для забезпечення фінансування обласними службами було надіслано міністерствам вчасно, як і відкрито потрібні для цього рахунки.
Голова закарпатської ОДА наголошує: «Для Закарпаття тривожно, що на сьогодні ще немає субвенції для виплат медикам та освітянам. Тому й терміново звернувся до відповідних державних структур.  Люди очікують зарплату, а держава має її забезпечити».
«Сподіваюся, що нас там почують, і ті питання, які є в структурі міністерств і котрі викликали затримку, будуть усунені й кошти надійдуть, а бюджетні працівники якомога  швидше отримають зароблене», –  зазначив Василь Губаль.
Прес-служба Закарпатської ОДА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *