Ревнивий водій Балоги залякує людей правоохоронцями


гушкоВчора у пана Сергія був проведений обшук за рішенням однієї з мукачівських суддів. Шукали у нього вдома 10 тисяч доларів, які нібито він позичив… у водія одного з мукачівських нардепів. Звуть цього «авторитетного» шофера Іван Гушко.

Як стверджує Сергій, ніяких підстав для того, щоб суддя видала ордер, навіть для розгляду подібної заяви не було. «Позика» є абсолютною вигадкою, бо немає жодного доказу, що підтверджує факт передачі коштів, окрім свідчень співмешканки.
Що цікаво, співмешканка – Наталя К. – є ключовою особою у цьому спорі. Конфлікт у давніх товаришів почався саме через неї. Хоч Іван і зустрічався з Наталею, проте вона виявляла якусь симпатію до Сергія. Вони часто спілкувалися, і жінка жалілася, що Іван – не дуже добра людина. Зокрема, розповіла про те, що позичила «авторитетному» водію 10 тисяч доларів під 3%, а той, як виявилося, позичив їх під 6% і постійно обманював її.
Ревнивий шофер запідозрив, що співмешканка спілкується з його другом, роздобув роздруківки тривалості їх розмов. Після цього навіть робив спроби запису їх розмов на диктофон. Наприклад, залишав включеним аудіо запис на телефоні і видалявся на деякий час. Використовуючи авторитет свого шефа, Іван вирішив розправитися з «конкурентом». Написав заяву до міліції, і прикриваючись прізвищем свого депутата, «порадив» слідчому проявити особливу ретельність у розслідуванні цієї справи. Мало того, погрозами та шантажем він примусив написати заяву проти свого колишнього друга… і саму Наталю. Вплив на неї знайти було неважко – не підпишеш заяву, залишишся без грошей, а потім ще й з тобою розправляться. Звичайно, жінка піддалася і написала заяву, в якій описала, що сама особисто передавала гроші Сергію.
Видно, депутатський водій мав вплив не тільки на міліцію, а й на суддів. Як ще можна пояснити виданий ордер на обшук без будь-якої доказової бази? Проте це вже питання до інших органів.
Міліція виконала суддівський припис, здійснивши обшук на очах у переляканих неповнолітніх дітей. Діти й так пережили важкий період у житті, адже ще маленькими втратили найріднішу людину – свою маму. Вже вісім років Сергій сам витягує їх на своїх плечах.
Можна зрозуміти правоохоронців, які після слів «ви знаєте, на кого я роблю, і які у мене связі», про всяк випадок виконують замовлення. Іван навіть намагався залучити до розправи свого кума, який працює у міській прокуратурі. Прокурорський дзвінок Сергію пролунав о 20-й годині вечора, наказовим тоном запросивши його до себе в кабінет. Офіційних повісток, звичайно ж, не було.
Будучи в дружніх відносинах, Іван дуже часто плакався Сергію, що йому мало платять, і йому доводиться дещо брати у шефів без дозволу. Наприклад, про картину, подаровану дружині народного депутата, на якій є особистий підпис Бокшая. «Це буде мій пенсійний фонд», – приказував завбачливий водій-авторитет.
Редакція не має жодних сумнівів, що справедливість буде відновлена. Не може бути, щоб при новій владі, яка є здобутком Майдану, звичайний депутатський водій мав вплив і на міліцію, і на прокуратуру, і на суд. Ми будемо й надалі спостерігати за розвитком подій, та знайомити наших читачів з подробицями цієї справи.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *