Закарпатців закликали стати донорами (фото)

324 серпня вся Україна святкувала День Незалежності – найбільше свято нашої Батьківщини!
В цей урочистий день активісти проекту “Донори Ужгорода” вирішили нагадати ужгородцям про існування такої проблеми, як нестача крові в лікарнях міста. Адже під час літніх канікул багато мешканців та студенство роз’їжджаються хто по домівкам, а хто на відпочинки чи по своїм справам і кількість донорів крові в центрі переливання падає, а вона і без того неє великою.
Тому, для популяризації донорства та заклику зробити добро співвітчизникам, які потребують донорську кров – 24 та 25 серпня на вулицях міста Ужгород проходила роздача інформаційних листівок. Було роздано близько 1500 листівок мешканцям та туристам Ужгорода.

Донорство в Україні не регулярне. Часто тільки в трагічні моменти, почувши про велику біду, люди приходять і здають кров. Але ситуація термінового переливання може виникнути в будь-який момент. А гарантії на те, що потрібний Донор приїде – немає!
Якщо ви хочете долучитись до таких заходів — пишіть нам karpatska.sich@gmail.com, або зателефонуйте координаторам проекту : Тарас Деяк (099 437 36 86), Сачко Олександр (0990534869) і повідомте про своє бажання. Вас буде запрошено на наступний подібний захід.
Також в соціальній мережі створена група “Донори Ужгорода” –http://vk.com/donors_uzhgorod. В ній ви можете дізнатися всю інформацію про здачу крові, перелік протипоказань, вказати в обговоренні свою групу крові, обмінятись контактами, або якщо виникла біда і потрібно терміново донорську кров то поширити інформацію не лише координаторам, а і в групі, де кожен присутній зможе допомогти.
Самостійно здати кров можна за адресом: вул. Льва Толстого, 15
Тел./факс: 3-70-00

5 1 2 3 4


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.