Закарпатці виступили проти київського рейдера (ВІДЕО)

рейдерУ  Сваляві, впливовий київський бізнесмен скуповує квартири та прибудинкові території, на яких і веде будівництво, як стверджують місцеві з порушенням всіх норм. У мешканців  однієї з багатоповерхівок увірвався терпець, вони  виступили проти зухвальства киянина і майже 2 місяці блокують будівельні роботи.

Багатоквартирний будинок у центрі міста став черговою мішенню київського бізнесмена, де він вирішив збудувати чи то кав‘ярню,  чи то облаштувати приміщення під оренду. Однак квартири на першому поверсі виявилось замало і,  щоб збільшити корисну площу, її власник розпочав будівництво на прилеглій території. Все б нічого, та мешканці цього будинку помітили, що роботи проводять без дотримання відповідних норм і розпочали їх  пізно вночі.  Під час проведення  робіт, а все робили за одну ніч, пошкодили покриття підлоги та стіну під вікном у квартирі, де проживає пані Людмила. А після встановлення даху  в дощову погоду стіна весь час намокає. Крім дискомфорту для мешканців прилеглих квартир, тимчасова споруда, саме під такою назвою будівля зазначена в документах, розміщена прямісінько над комунікаціями, що унеможливлює доступ до них: а це і водовідвід, каналізація та силовий кабель.

Мешканці будинку для вирішення  спірного питання, яке вони називають рейдерським захопленням прибудинкової території, звернулися до правоохоронців та міської влади, представники яких прибули на місце будівництва.  Мешканці багатоповерхівки не збираються здаватися і вже звернулися до суду. Наразі будівництво призупинили. Люди не довзоляють відновлювати роботи. Поки триває суд, мешканці чатують і вдень,  і вночі, адже не впевнені, що впливовість та гроші київського власника не зведуть нанівець їхні спроби відстояти свою територію.   

m-studio.net.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.