Закарпатці відмовляються відповідати на питання чи потрібно їм відділятися від України

закарпаття-прапорС оціологічне дослідження «Думки і погляди населення України: грудень 2014 року» , проведене Київським міжнародним інститутом соціології, охопило всі регіони України. Замовником дослідження є видання «Дзеркало тижня», яке публікує найактуальніші питання, що ставилися в ході опитування.

На запитання : «Чи підтримуєте або не підтримуєте Ви думку, що Вашій області потрібно відділитися від України і приєднатися до Росії?», — абсолютна більшість українців вважає, що Україна повинна залишитися неподільною – 88,3%.

Очікуваною є тенденція зміни настоїв патріотизму по регіонах : із заходу – на Схід – «градус» патріотизму дещо знижується: Захід (94,0%), Центр (98,1%), Південь (93,3%), Схід (81,5%), пише «Дзеркало тижня».

Цікавими респондентами виявилися закарпатці: 45,2% опитаних категорично не підтримують ідею від’єднання Закарпаття від України, а 46,8% респондентів – взагалі відмовилися відповісти! Такий показник – унікальний на фоні інших областей і свідчить про те, що в Закарпатті політична ситуація є непростою і інформація про сепаратистські наміри родини Балог має під собою підгрунтя.

 

опитування

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *