Рахівські браконьєри погрожують вбивством районному мисливознавцю

Рахівські браконьєри погрожують вбивством районному мисливознавцю

рушницяВчора районний мисливознавець Ю.Тушер спільно із працівниками Рахівської міліції в с.Богдан та с.Луги провели рейд по боротьбі із браконьєрством, та в с.Луги зупинили мисливців на чолі з головою товариства “Ґрінвуд” Шіляком В.В.. При огляді було виявлено у мисливців дві нелегальні рушниці та в багажнику автомобіля незаконно вбиту козулю. Про це “Трибуну” інформує рахівський власкор.

На місце було викликано опергрупу міліції та дані факти були зафіксовані. Але дивним інше, що один із мисливців Шемота В.М.(кличка Бахор, колишній майстер лісу Щаульського лісництва Рахівського держлісгоспу.) прямо в присутності міліції,  погрожував фізичною розправою і вбивством районному мисливознавцю, але працівники міліції чомусь нереагували! Зараз включились в роботу “потужні сили” щоб дане браконєрство та погрози збоку Шемоти Рахівська міліція та прокуратура приховали. Переможе Закон України чи впливові сили покаже час про що спостерігається!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

3 відповіді до “Рахівські браконьєри погрожують вбивством районному мисливознавцю”

    • Бандюк на кличку Бахор поки був майстром лісу постриг всі гори. Лівий ліс гнав постоянно фурами. За него відбудував велику віллу. А тепер в браконьєру подавси. Кришував єго дуже Андріюк, Але мав кришу і вище.

  1. Цікаво, тепер прокуратура Рахівського району та Рахівський РВ доведе справу до кінця чи бабло переможе Закон України???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *