Закарпатці успішно виступили на чемпіонаті світу з пауерліфтингу (ФОТО)

У місті Сундсвалль (Швеція) за участі 279 спортсменів з 27-ми країн пройшов чемпіонат світу з пауерліфтингу в жимі лежачи серед дорослих, юніорів і юнаків, який за рівнем результатів фахівці назвали фантастичним. Збірна команда України була представлена дев’ятьма атлетами, серед яких були двоє наших краян: студент УжНУ Євген Криса і член університетського спортклубу Олександр Шляхта.
Першим із закарпатців на помість вийшов 21-річний Євген, який змагався серед юніорів у ваговій категорії до 74 кг. У стартовому підході він підняв 210 кг з технічними огріхами, тож довелось до цієї ваги виходити вдруге й чітко фіксувати її. Стільки ж подолав спортсмен з Японії, який був легшим за нашого і посів 3-е місце, а представник США завершив змагання на другій позиції з результатом 212,5 кг. Зважаючи на те, що американець був важчим за нашого спортсмена, Жені у третьому підході для здобуття срібної медалі достатньо було повторити його результат, але наш атлет пішов на 220 кг, щоб виконати норматив міжнародного майстра. На жаль, спроба виявилась невдалою, тож триразовий віце-чемпіон світу з «бронзовим» результатом завершив змагання на четвертому місці.
Те, що не вдалось зробити Євгену, успішно здійснив дебютант світових змагань, 35-річний «динамівець» Олександр Шляхта, котрий змагався у цій же ваговій категорії до 74 кг серед чоловіків. У третьому підході він надзвичайно легко подолав 220 кг і вперше виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу. Ужгородець посів шосте місце, принісши вагомі очки чоловічій збірній України, яка у командному заліку посіла 2-ге місце.
Обласна федерація пауерліфтингу і спортсмени вдячні ректору УжНУ Володимиру Смоланці, секретарю Ужгородської міської ради Богдану Андріїву, раднику голови правління «Юніон Стандарт Банк» Петру Деметеру, бізнесменам Василю Цірику, Віталію Шевчуку, Ігорю Барану, Богдану Лехману за допомогу у підготовці та поїздці закарпатських силачів на чемпіонат світу.

Андрій Федорішко, голова обласної федерації пауерліфтингу

чс2015 чс2015е

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *