Закарпатці разом з “Миколою Запорожцем” пішли в похід на Київ (фото)

Закарпатці разом з “Миколою Запорожцем” пішли в похід на Київ (фото)

Вчора зі Львова до Києва виїхав “Микола Запорожець”, щоб спростувати неправдиву інформацію про вимогу Євросоюзу про запровадження стандарту євро 5 та вище і вказати на повну зневагу окремих народних депутатів та автолоббістів до людей.Про це “Трибуну” повідомляє Віталій Тереля.

Розмитнення в Польщі нашого “Миколи Запорожця” обійшлось в 1500 злотих, що складає приблизно 300 євро, воно розвінчало всі міфи та вказало ще раз на брехню автолобістів. Виходить так, що Євросоюзу взагалі не цікаво чи то євро 1, чи євро 2, чи євро 6. Там є можливість розмитнити та покласти на облік автомобіль різного віку, головне щоб технічний стан відповідав європейським вимогам​. “МиколаЗапоржець” виїхав до Києва за підтримки активістів ГО “ЗАВТРА” та спільноти ВільніЛюдиМаютьАвто, щоб підтримати законопроект #5561 та #5562, щоб сформувати цивілізований ринок вживаних автомобілів​ в Україні, який в даний час не має взагалі ніякої конкуренції та є втричі дорощий ніж в Євросоюзі, до якого так намагається ввійти й наша Україна.

На шляху нашої акції, яка проходить через Львів, Дубно, Рівне, Новоград Волинський, до нас приєднувались багато людей та автолоббістів​, що вказує на підтримку в населення. Шлях досить важкий, так як автомобіль часто виходить з ладу, багато поломок і неможливо знайти запчастини. Але наші люди чуйні та допомагають, хто чим може, за що їм велике спасибі.  22 травня в Києві на Михайлівській площі та в вівторок​ 23 травня в Верховній Раді також порушуватимуть цю важливу проблему.

Щиро віримо в вашу моральну підтримку​, а також підтримку на місцях та з божою поміччю зможемо подолати автолоббі. Всіми силами будемо переконувати народних депутатів про важливість цих законопроектів. Благо є розуміння в деяких нардепів та їхня підтримка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.