Громадськість та ветерани АТО в Ужгороді відзначили 97-му річницю крайової “Просвіти” (відео)

Громадськість та ветерани АТО в Ужгороді відзначили 97-му річницю крайової “Просвіти” (відео)

21 травня патріотична громадськість та ветерани АТО відзначили 97-му річницю найстарішої української організації Закарпаття, крайового товариства “Просвіта”.

З вітальним словом до присутніх звернувя голова товариства Павло Федака, присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблого на війні з московсько-путінськими окупантами члена ради крайової “Просвіти” Віталія Постолакі та всіх тих. хто віддав життя за незалежність України.

Від імені крайової організації “Товариства політв’язнів і репресованих” Петро Тракслер нагородив учасників АТО та ветеранів “Просвіти” медаллю “Карпатська Україна”.

Воїни 15 ОГПБ Вячеслав Харченко, Андрій Мазур та Михайло Цуняк вручили крайовому товариству “Просвіта” прапор частини з підписами військовослужбовців.

Перший заступник військового комісара Закарпатської області, підполковник Микола Журавльов вручив відзнаку “Патріот України” старшому лейтенанту Андрію Мазуру, а також вручив церковні медалі від владики Віктора (Бедь) та цінні подарунки голові Української асоціації інвалідів АТО  Сергію Тріскачу та керівнику сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО у м.Києві Володимиру Примаченку.

Сергій Тріскач подарував “Просвіті” книгу “Нескорені” про героїчні подвиги ураїнських воїнів у війні на Сході країни.

В концертній програмі заходу читали поезії Михайло Федака, Іван Козак та Микола Гнатюк. Вітали запальною музикою учасників заходу студенти Ужгородського коледжу культури і мистецтв, народний фольклорний ансамбль народних інструментів під керівництвом Валентини Вігули, співаки Віталій Горбей та Ольга Мучичка

Крайова “Просвіта дякує всім хто долучився до організації свята, Ужгородському коледжу культури та мистецтв (директор Наталія Шетеля), Люстраційній комісії Закарпатської області (голова В’ячеслав Харченко), Українській асоціації інвалідів АТО (голова Сергій Тріскач), підполковнику Миколі Журавльову, Івану та Сімоні Сливич.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.