Закарпатці не сепаратисти, наші предки заплатили дорогу ціну щоб мати право жити в Україні, – Павло Федака

Закарпатці не сепаратисти, наші предки заплатили дорогу ціну щоб мати право жити в Україні, – Павло Федака
Про це повідомляє Павло Федака.
Звернулася до мене дуже поважна особа, аксакал закарпатської політики. З оточення ВІБ, просить припинити публікації стосовно Олексія Петрова. Каже, що він батько 5 дітей і бойовий генерал, треба дати йому піти достойно. Це буде по-нашому, по-закарпатському, а не по-м@цк@льському.
Я не відповів, але для роздумів шановному пану хочу повідомити, що у певних вузьких колах у генерала був позивний «Змєй» (по-нашому, по-закарпатськи – гад), у спеслужбах дають влучні прізвиська. Детально розслідував життєвий шлях Олексія Петрова відомий журналіст Володимир Бойко, тому не буду переповідати справи банкіра Борулька, журналіста Шеремета, екс-нардепа Наді Савченко. Звертайтеся, будь ласка, до першоджерела. Цікаво, що після усіх провалів «Змєй» виходив сухим з води, підтверджуючи своє реноме. Невиключено, що так буде і цього разу.
Якщо шановний пан буде настоювати на своїй пропозиції, я з поваги до нього буду намагатися максимально ще більш коректно висловлюватися по відношенню до Олексія Геннадійовича.
Для ілюстрації посту та інформування всіх зацікавлених сторін, як закарпатці зі зброєю в руках боронили свою землю від чужоземних загарбників, подаю плакат часів «Карпатської України» (1939 рік) , на якому наш земляк, гуцул у кептарі з обнаженим двосічним мечем у правиці та щитом – крайовимвим гербом в лівій руці , захищає рідну землю від чужоземців, що гострили зуби на територію Карпато-Української держави.
Ми не сепаратисти, наші предки заплатили дорогу ціну щоб мати право жити в Україні.
Закарпаття – це Україна!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.