З’явилася дата ще однієї позачергової сесії Закарпатської обласної ради (документ)

З’явилася дата ще однієї позачергової сесії Закарпатської обласної ради (документ)

 На сайті Закарпатської обласної ради з’явилося чергове розпорядження про проведення ще однієї сесії – 13 листопада.

Депутати, які нещодавно відставили Олексія Петрова мали зібратися на сесію  9 листопада

Про скликання позачергової сесії

обласної ради VIII скликання

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 11 глави 2.1, статей 20, 22 глави 2.3 розділу 2 Регламенту роботи Закарпатської обласної ради VІІІ скликання, враховуючи вимогу депутатів обласної ради про скликання позачергової сесії, подану до виконавчого апарату обласної ради 8 листопада 2021 року (вх.№2138/01.1-13), та пропозицію голови Закарпатської обласної державної адміністрації А. О. Полоскова:

1. Скликати позачергову сесію обласної ради VІІІ скликання.

2. Провести:

засідання президії обласної ради VІІІ скликання – 12 листопада 2021 року;

пленарне засідання позачергової сесії обласної ради VІІІ скликання –               15 листопада 2021 року об 11-й годині в м. Ужгороді (пл. Народна, 4), в залі засідань обласної ради.

3. На розгляд позачергової сесії обласної ради VІІІ скликання передбачено внести такі питання:

3.1. Про безоплатну передачу майна (кисневих концентраторів) зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області;

3.2. Про внесення змін до рішення обласної ради від 17.12.2020 №40 «Про обласний бюджет на 2021 рік» (зі змінами від 25.02.2021, 20.05.2021, 29.07.2021, 23.09.2021);

3.3. Про дострокове припинення повноважень голови обласної ради;

3.4. Про Звернення Закарпатської обласної ради.

Голова обласної ради               Олексій ПЕТРОВ

Депутати Закарпатської обласної ради зареєстрували вимогу про скликання позачергової сесії облради завтра, 9 листопада, об 11 годині. Інформацію про це на своїй сторінці в мережі Faceook поширивдепутат від фракції “Рідне Закарпаття” Володимир Чубірко, який головував на сесіях 28 жовтня та 4 листопада, а також зборах депутатів 6 листопада.

В повідомленні йдеться: документ підписало 38 депутатів. Депутати планують достроково припинити повноваження голови Закарпатської обласної ради VIII скликання та написати звернення до Президента, Верховної Ради і правоохоронних органів з вимогою відреагувати на ситуацію, яка склалася в Закарпатській області. “Дивно, що правоохоронні і силові структури мовчать, — пише Володимир Чубірко. — Була призначена сесія на суботу, 6 листопада, напередодні відбулася погоджувальна рада між фракціями. Несподівано в п’ятницю у позаробочий час, о 21 годині, Олексій Петров відкликає себе з відпустки і скасовує цю сесію. Порушень і зловживань достатньо для того, аби нарешті відповідні органи почали реагувати на них. Ми робили і робимо всі можливі кроки у рамках закону. Вимога чітка і зрозуміла: скликати позачергову сесію”. За словами Чубірка, депутати врешті сподіваються на безперешкодне проведення сесії та подолання політичної напруги. законним та цивілізованим шляхом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.