“Закарпаттяобленерго” спростувало свою причетність до чат-боту з графіками відключень

“Закарпаттяобленерго” спростувало свою причетність до чат-боту з графіками відключень

У “Закарпаттяобленерго” спростували свою причетність до чат-боту, у якому можна ввести свою адресу та відстежити, через який час буде включено чи відключено електропостачання. Про це повідомили у пресслужбі ПрАТ “Закарпаттяобленерго”.

Зазначається, що інформація з фейкового чат-боту часто недостовірна та неповна, що створює додаткову напругу в суспільстві.

“Шановні споживачі, впродовж останніх днів у соціальних мережах, на сайтах Закарпаття поширюється недостовірна інформація про те, що «Закарпаттяобленерго» розробило чат-бот, у якому можна ввести свою адресу та відстежити, через який час буде включено чи відключено електропостачання. Ця інформація НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ!”, — йдеться у заяві на сайті компанії.

У “Закарпаттяобленерго” наголошують, що актуальні графіки щодо годин включення/відключення електроенергії публікуються виключно на офіційному сайті компанії. Також звертають увагу, що Фейсбук — це єдина соцмережа, де є їхня офіційна сторінка.

Наразі фахівці товариства справді розробляють чат-бот, але про його функціонування та адресу, за яким він діятиме, буде повідомлено згодом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *