Закарпатським міліціонерам розказали як правильно охороняти вибори

міліціяВ Ужгороді відбувся інструктаж особового складу закарпатської міліції перед недільними парламентськими виборами. Провів його начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Шаранич. Координатор громадянської  мережі «Опора» в Закарпатській області Володимир Феськов розповів, як діяти в нештатних ситуаціях.

Сергій Шаранич нагадав особовому складу алгоритм дій під час виборчого процесу, права та обов’язки працівника органів внутрішніх справ, зокрема застосування ними табельної зброї, правила охорони самої виборчої дільниці та виборчих болетенів тощо.

Зі всіма учасниками виборчого процесу правоохоронці повинні бути ввічливими й коректними, але й не забувати, що вони покликані державою забезпечити процес волевиявлення громадян, тому слід діяти рішуче, наголосив очільник міліції.

За кожним міськ-райвідділом закріплено куратора від УМВС, порядок несення служби на дільницях також перевірятимуть працівники відділу внутрішньої безпеки, інспекції з особового складу та інспекції штабу. Окрім того, правоохоронці співпрацюватимуть з представниками громадської мережі «Опора». Чергуватимуть на дільницях також близько 600 співробітників МНС, ветерани ОВС та представники громадських формувань.

УМВС України в Закарпатській області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *