Як дурять мешканців Мукачева (ФОТО)

дорогаНа електронну скриньку редакції надійшов “сердитий лист” від жителів Мукачева (Район Підгорян). У короткому колективному повідомленні з яскравими фотоілюстраціями, зробленими сьогодні, 23 жовтня, люди обурюються не виконанням тих зобов′язань та обіцянок, на які вони свого часу повелися, привівши до влади “мукачівських газдів”.

Публікуємо повідомлення без жодних редакційних правок.

“Мукачево. Район Підгорян. Міжбудинкові дороги не ремонтувалися понад 30 років. Вода – погодинно. Сьогодні з ночі – немає зовсім. Одним із перших пунктів В.І.Балоги, коли він балотувався в мери, – була обіцянка саме для району Підгорян – постійне цілодобове водопостачання. Уявіть, як діти сьогодні пішли в школу?”обурюються жителі району Підгорян, що у місті над Латорицею.

НА ФОТО: район вулиць Закарпатська – Індустріальна – Сороча

 dzerkalo-zakarpattya.com

дорога2

1 Comment

  1. Люди добрі, до кого уже звертатися не знаєме! Ми, жителі вул.Грибоєдова з м.Мукачева, роки просиме, молиме, щоб власті допомогли нам провести каналізацію з нашими внесками частково. Коли дощі вся вулиця пливе, у дворах по коліна вода, нечистоти смердять, гівна плавють по вулиці, розливається канал. Скільки зверталися і до Балоги, до мера сто раз! писали звернення з фотографіями, мукачівська влада не довела обіцянки до кінця, лиш обіцяли. Один, хто частково допоміг із грішми на оплату робіт по геодезії-це був колишній губернатор Лунченко В., який пообіцяв і щось встиг зробити…А що робить депутат мукачівської ради від нашого району Борог Телеп Якимчук, тільки втікає від назойливих скаржників. Що зробив, за що за нього голосовали, брехачі! Тепер пора дощів, живемо як на пороховій бочці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *