Закарпатських депутатів відкликають фейковими з’їздами

Закарпатських депутатів відкликають фейковими з’їздами

Про це пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/252

❗️«Божа кульбабка» проти партійних аферистів.

❗️Хай не ображається жіночка, яку я не знаю і ніколи не бачив у житті, але я таких людей називаю «божими кульбабками» – щирі, з невинними очима, безпосередні у спілкуванні. ❗️Виявилося, що вона депутат Великолучківської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області, Тетяна Ковач

❗️Якісь афери, з якоїсь там партії За чиєсь Майбутнє, «видьоргнули» її аж із Закарпаття до Києва, щоб позбавити депутатського мандату. 

❗️Жіночка приїхала на партійний з’їзд, а партійних босів на місці не виявилося – хотіли продинамити «селянку», а вийшло, що самі стали у лайно. 

❗️«Божа кульбабка» записала відео в якому охоронець будівлі каже, що вже давно не бачив її «однопартійців». ❗️Вмявилося, що поставлене на потік відкликання «замайбутнівших» депутатів є фейковим, зроблене лише на папері, розраховане на те, що вигнанці не з’являться до партійних екзекуторів.

❗️Описана ситуація дуже добре вписується у мою попередню публікацію про повзучий заколот в Закарпатській облраді, коли шляхом виключення одних депутатів йде намагання сформувати більшість, яка в підходящий момент проголосить необхідні Кремлю рішення – https://t.me/P_Fedaka/250

http://

Видання “Голос Карпат” також звернуло увагу на ці таємничі неспівпадіння партійного з’їзду.

В Україні відбуваються партійні з’їзди, які ніхто не бачить і на які неможливо потрапити.
Депутатка Великолучківської сільської ради із Закарпаття Тетяна Ковач повідомила, що прибула в Київ на партійний з’їзд, де мало прийматися рішення про її відкликання.

– Рівно о 14-ій мало розпочатися засідання, але вийшов охоронець і каже, що тут уже давно нікого нема… Чекаємо рішення неіснуючого з’їзду про позбавлення мене мандату за народною ініціативою, – розповіла Тетяна Ковач, підтвердивши інформацію відео- та фотознімками з місця події.
Йдеться про загальноукраїнський з’їзд ПП “За майбутнє”, який згідно зі статутом політичної сили, має відбуватися для прийняття рішень, у т.ч. про відкликання депутатів.

Згідно з новаціями у виборчому закондавстві-2020, політичні партії отримали можливість забирати мандат від обраних за їхнім списком депутатів. Передбачається, що для захисту депутати мають мати можливість бути присутніми на партійних зборах і конференціях, де розглядатиметься їхнє питання.

Однак на практиці ці формальності ніхто не контролює, а депутати, за яких насправді голосували виборці, стають розмінною монетою в руках партійного керівництва.

.

З

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *