Закарпатські ЗМІ здійснюють спецоперацію по відбілюванню проросійського криміналітету

Закарпатські ЗМІ здійснюють спецоперацію по відбілюванню проросійського криміналітету

  Про це повідомляє у своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/250

❗️Сьогодні була здійснена чергова інформаційна операція по відбілюванню кримінального авторитета Артура Пашкуляка.

❗️Не виключено, що це акція на підтримку проросійських сил, котрі контролюють кримінальний світ.

 ❗️Відео про Артура Пашкуляка, стріляючого з міномета було опубліковано в телеграм каналі Віталія Глаголи, а потім розпосюджене на сайті Мукачево нет, який є власністю родини нардепа Віктора Балоги. 

❗️Мукачево нет стверджує, що Пашкуляк перебуває у складі «Чеченського батальйону ім. Шейха Мансура» і бере участь у бойових діях на сході України

Аналітик ДРБ «Сонечко» Назарій Мудрий з цього приводу зазначив: «Просимо встановити місце перебування наркоторговця, експомічника екс регіонала Ланьо, бариги з Мукачева – Пашкуляка! Обіцяємо дружбу, співпрацю і окрему подяку тому, хто допоможе в цьому. ❗️Також за нашою інформацією ВБ Нацполіції, прокуратура, ДБР почали розслідування того факту, як підозрюваний в замовному вбивстві опинився на волі і якимось чином декілька днів відвідував прифронтові зони з метою вивозу зброї на мирні території».

❗️Як відомо, центр управління кримінальним світом України знаходться у Москві. 

❗️Путін зазнавши ряд нищівних поразок на фронтах, розробляє стратегію ослаблення України зсередини, дестабілізацією політичного життя країни, активізацією кримінальних елементів, які прикриваючись  патріотичними гаслами здійснюють протиправну діяльність з вивозу із зони бойових дій зброї та боєприпасів для подальшого використання диверсійно-розвідувальними групами та підривними елементами у глибокому тилу української армії.

❗️Також суспільству активно насаджуються наративи розроблені ФСБ – Президент України зраджує військовослужбовців, Кабмін заробляє на війні, голови військових адміністрацій – розкрадають гуманітарну допомогу.

❗️Ситуація на Закарпатті ідеально вписується у стратегію російських спецслужб: у облраді здійснюється повзучий заколот, намагання сформувати більшість, яка в підходящий момент проголосить необхідні Кремлю рішення, для цього йде процес відкликання депутатів деяких фракцій і заміна їх на ручних.

❗️З іншої сторони, з кримінальних авторитетів медіатехнологами Балоги створюється образ захисника України. Але за свідчення того ж Назарія Мудрого у складі ЗСУ не існує такого формування як батальйон ім. Шейха Мансура, а криміналітет типу Ланьо, Шавров і Пашкуляк затягують в Закарпатську область проросійських бандитів з метою дестабілізації ситуації в краї.

❗️Закарпаття має шанси отримати у такому випадку подвійний «удар ножем» в спину: політичний і кримінально-диверсійний.

❗️Завдання керівництва Закарпатської військової адміністрації, СБУ, НПУ, прокуратури не допустити розвитку цього сценарію. На корені зупинити негативні тенденції, що загрожують національній безпеці у області.

http://


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.