Закарпатський рецидивіст “залетів” на новому грабежі

грабунокВ Мукачеві правоохоронці затримали 23-річного чоловіка за підозрою у крадіжці. Маючи за плечима 4 років «відсидки», знов став на шлях скоєння злочинів. Крав те, що погано лежало. Тепер йому доведетьчя відповідати за всією суворістю Закону.

 Співробітники карного розшуку Мукачівського міськвідділу міліції затримали 23-річного жителя с.Чинадієво за підозрою у крадіжках та грабежу. Назар (ім”я змінено) нещодавно звільнився з місць позбавлення волі. На роботу не влаштувався, грошей не було, а поїсти і погуляти  полюбляв. От і вирішив знов повернутись до минулого.

Першу крадіжку він скоїв ще в березні місяців своєму ж селі. По- сусідству з ним проживав чоловік, який доволі часто від”їжджав до Львова.  У його дворогосподарстві  Назару «приглянувся» метал, тож не довго думаючи вкрав залізо,   після чого  збув на металобрухт.Грошей вистачило не на довго і вже через певний час знов почав красти. Тільки на цей раз обікрав вже знайомого односельчанина. Скориставшись його безпорадним станом, бо той був на підпитку, викрав у нього мобільний телефон та 400 гривень.

 Наступний кримінальний вчинок вже був «по-крупному». Молодик вирішив влаштуватись на роботу  у футбольний клуб. Домовляючись з тренером про працевлаштування, хлопець пожалівася на зубний біль і попросив у чоловіка гроші на цигарки. Коли ж тренер дав йому гроші, то  Назар запримітив у його барсетці велику суму грошей. Не довго думаючи  він вирвав її з рук  і втік. Як з”ясувалось згодом  в барсетці у потерпілого  знаходились гроші в сумі 5100 гривень.

 Нині за цим фактом слідчим Мукачівського  міськвідділу міліції Євгенією Зубак розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 2, ч. 3 статті 185 КК України «Крадіжка» та ч. 2 ст.186 “Грабіж”.  Тепер, до «загального тюремного стажу», Назару можуть додатись ще до шести років позбавлення волі.

 

Євгенія Красилинець

Мукачівський МВ УМВС

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *