Флагманом УжНУ є юридичний факультет

юрфакКолектив юридичного факультету Ужгородського національного університету незабаром святкуватиме 20-річчя з часу створення.

Протягом двох десятиліть сформований потужний професорсько-викладацький склад, в якому не лише член-кореспондент Національної академії правових наук, а й пять докторів наук, професорів, понад 30 кандидатів юридичних наук, доцентів. Факультет не паразитує на інших структурах, у штаті – жодного підготовленого за його межами фахівця, звабленого службовим ростом чи зарплатою.

Цей колектив – не просто найкращий, він на сьогодні єдиний у своєму роді в Закарпатті. Іншого такого немає. Його підготовлений склад раніше підтримував юрфак ЗакДУ, а сьогодні – інші новостворені факультети та інститути. Чимало представників нинішньої закарпатської еліти або самі навчалися на цьому факультеті, або навчалися їх діти. Усі доктори юридичних наук і переважна більшість кандидатів юридичних наук, які працюють на базі колишнього юридичного факультету ЗакДУ, є випускниками юридичного факультету УжНУ. Це правда, від якої нікуди дітися.

Василь Лемак, професор, проректор УжНУ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *