Закарпатський прокурор відмовився від проблемної квартири наданої ужгородською владою (фото)

Закарпатський прокурор відмовився від проблемної квартири наданої ужгородською владою (фото)

Слідчий прокуратури Закарпатської області “вдячний” міській владі Ужгорода за намагання допомогти з житлом, але вимушений відмовитися від нього повідомляє Прокуратура Закарпатської області.

“Трибуна” з цього приводу повідомляла, що влада Ужгорода підсунула прокуратурі “свиню” у вигляді проблемної квартири.

Сьогодні, зважаючи на ажіотаж і різного роду перекручення реальної ситуації окремими особами та ЗМІ, прокуратура вчергове, продемонструвала свою відкритість для громадськості і запросила журналістів та активістів на власні очі пересвідчитися у тому, яке саме СЛУЖБОВЕ житло надано слідчому прокуратури області і у якому воно стані, а також дізнатися інші деталі цієї історії з «виділенням Ужгородською владою квартири прокуратурі» та намаганням окремих осіб спекулювати на цій темі.

Іван Точок – 32-річний слідчий прокуратури, який з сім`єю проживає у гуртожитку в м. Чоп (винаймає там приміщення) і якому щодня доводиться долати по 30 км на роботу на автомобілі, який важко назвати престижним (фото додається).

Зважаючи на цю непросту ситуацію, враховуючи сумлінне виконання слідчим своїх обов`язків, керівництво прокуратури області звернулося до міського голови з клопотанням про віднайдення можливості виділити СЛУЖБОВЕ житло нашому працівнику.

Міська влада винесла відповідне рішення і виділила помешкання на вул. Волошина в м. Ужгороді під службове для користування слідчому прокуратури і його сім`ї з малолітньою дитиною.
Разом з тим, навколо цієї ситуації одразу ж почалися певні спекуляції та перекручування, навіть намагання звинуватити прокуратуру в одержанні «квартирного» хабара від міської влади.
Аби розставити усі крапки над «і» та спростувати будь-які чутки та наговорювання ми запросили пресу оцінити ситуацію об`єктивно і всі, хто бажав пересвідчитися ДЕ саме знаходиться помешкання та у якому воно стані – зробили це сьогодні пообіді.
Зокрема, Іван Точок привів журналістів до дверей того помешкання площею 27 м кв, яке йому надала міська влада і побачив, що там вже .…інші двері.
Натомість Іван Точок пояснив та надав фото зроблене ним 31 березня (коли він вперше і востаннє був у тому приміщенні), що стан цього приміщення далекий від такого, куди можна перевезти сім`ю з дитиною. Помешкання не ремонтувалося щонайменше 30 років і потребує значних матеріальних вкладень, аби претендувати на «житлове».
Наразі родина Точка не має фінансової змоги дозволити собі такий дороговартісний ремонт СЛУЖБОВОГО приміщення, яке до того ж, залишиться власністю громади міста Ужгорода.
Тому, сім`я Точка, зваживши на обставини, що склалися прийняла рішення відмовитися від наданого службового житла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.