Влада Ужгорода підсунула прокуратурі “свиню” у вигляді проблемної квартири (документ)

Влада Ужгорода підсунула прокуратурі “свиню” у вигляді проблемної квартири (документ)

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв підписав розпорядження винконкому міськради про виділення квартири старшому слідчому прокуратури Закарпатскої області Івану Точок на вул. Волшина, знаючи, що на неї претендують родичі померлого мешканця Ужгорода, які останні роки доглядали за ним.

Фактичні власники житла інформували видання “Трибуна”, що сусід повідомив їм про те, що невідомі особи прийшли і замінили на вхідних дверях замок. Прибувши на місце події, родичі померлого викликали наряд поліції і встановили, що одним з присутніх є прокурор Іван Точок. Постраждалими від свавілля органу місцевого самоврядування було здійснено повідомлення про злочин до Ужгородського відділку ГУНП в Закарпатській області і замінено замки. Наразі в квартирі проживають чотири особи, які готові відстоювати своє право на власне житло.

Очевидно через те, що “рильце в пушку” на сайті Ужгородської міськради у порушення Закону України “Про доступ до публічної інформації” було приховане прізвище отримувача квартири.

Прокуратура має розібратися з рейдерськими схемами по захопленню житла чиновниками міськради одиноких престарілих ужгородців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.