Закарпатський однопартієць завдав нищівної поразки Віктору Балозі

балогаМова йде про першого заступника Ужгородського міського голови Івана Волошина, депутата-мажоритарника від партії ЄЦ, відставки якого добивався на останній сесії міськради нардеп Балога.

Операція організована мукачівським олігархом дала збій, 26 голосів було за, при необхідних 31, однопартійці Балоги не змогли забезпечити “правильне” голосування навіть членів власної партії, яких восени повиганяли з фракції, але змушені були, як отару овець, знову пригнати до сесійного залу. Ярослава Гасинець, Михайло Рошко, Володимир Семаль , Степан Німчук, Юрій Костюк, Василь Кручаниця вчергове зганьбилися перед шефом та ужгородською громадою.

Чому ж сталося так, що Віктор Балога, руками підопічних, знову вирішив зробити кадрову ротацію в раді де з 2010 року мав чисельну перевагу підконтрольного депутатського корпусу?

Ситуація проста, незабаром чергові місцеві вибори і ЄЦу конче необхідно повторно заволодіти обласним центром. Керманичі партії розуміють, що 200 гривневої технології недостатньо і необхідно формувати громадську думку позитивного іміджу політсили. Для цього треба позбутися кількох цапів-відбувайлів у вигляді колишніх співпартійців, які недостатньо активно поповнюють передвиборчу касу політпроекту. Жертвою обрали Івана Волошина, на його прикладі вирішили продемонструвати, що партія ЄЦ готова виправляти політичні помилки і самоочищуватися, хоча очищувати спочатку треба партійну верхівку на чолі з керівником ОЗУ “Барва” Віктором Балогою. Але найшла коса на камінь, Балога вже не той, що в часи Ющенка, руки стали короткуваті, правохоронні органи, за виключенням закарпатського СБУ де заправляє сват Віктора Івановича Володимир Гелетей, не біжать виконувати волю підтоптаного олігарха.

В результаті Волошин встояв, а Балога зганьбився, та ужгородцям від цього не легше,  бо ужгородська влада сформована ЄЦом залишилася продажною, безтолковою і корупційною. Тільки повна перезавантаження влади може змінити ситуацію на краще, жоден з 60-ти депутатів Ужгородської міськради не сміє претендувати на мандат народного обранця, вони його не достойні.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *