В Києві побили закарпатського афериста (ФОТО)

В Києві побили закарпатського афериста (ФОТО)

   Днями в Києві було побито заступника директора Національного музею народної архітектури та побуту України (у Пирогові) Вадима Логвінова. Колишньому регіоналу дісталося від начальника гаража, ветерана війни в Афганістані, терпець у того урвався  від постійних поборів та погроз про звільненя. У Логвінова струс мозку і пошкоджене око.

Так ганебно закінчилася епопея з постійними інтригами цього ненайдостойнішого представника Ужгорода.

Раніше “Трибуна” інформувала, що після поновлення Вищим спеціалізованим судом України Павла Федаки на посаді директора Національного музею народної архітектури та побуту України у команди “молодого дарування” Дмитра Заруби здали нерви.

  Як стало відомо,  з Києва до Ужгорода, нібито в офіційне відрядження прибув емісар Вадим Логвінов, який  кілька останніх років перебуває на посаді заступника директора з господарських питань (завгоспа) музею під відкритим небом біля с. Пирогів.

            На людину без належних знань, професійних уподобань і навиків, розмитих поглядів (де більше дадуть), вірного друга оковитої покладено вкрай важливу для керівної музейної «команди» місію – всілякими способами не допустити повернення на посаду директора Національного музею народної архітектури і побуту України Павла Федаки – вченого-музеєзнавця, етнографа, доктора історичних наук, громадсько-культурного і політичного діяча.

Братва щедро скинулася на бабло і благословила свого емісара на вчинення небогоугодних діянь. Серед них – шантаж, підкуп суддів, адвокатів, збирання компромату проти П.Федаки і навіть, як це стало відомо з достовірних музейних джерел, наймання покидьків для фізичної розправи над ним.

Що ж, «команда» музейних очільників-торгашів явно занервувала: дуже скоро доведеться покидати тонучий корабель і прощатися з теплими і прибутковими посадами, які приносять неабиякий зиск. Перетворений за останні півтора року в торговельний центр, музей нині нагадує Шанхай з його чисельними лотками, палатками, розливайками, ширпотребом. Поновленому директорові доведеться ставити все з голови на ноги: повернути музею його справжнє, українське, обличчя, забезпечити виконання його статутних та законодавчих вимог – як науково-дослідної, культурно-освітньої і пам’яткоохоронної установи, тобто міняти хибний курс на всі 180 .

Завдання не з легких, але розв’язувати його доведеться. Без «команди» випадкових у музеї людей, торгашів і заробітчан. Зокрема, таких як Логвінов, який у 2011р. вже був звільнений з роботи за систематичне невиконання службових обов’язків. Одне з «вагомих» досягнень останнього часу цієї особи, як стверджують музейні працівники, – запрягання до воза кози (!) і заробляння у такий спосіб грошей на катанні дітей! Коментарі тут зайві!

Знаючи про моральну деградацію головного завгоспа музею в Пирогові, його нахил до оковитої та підлих вчинків, протиправних діянь, музейники радять Федаці П.М. невідкладно звернутися з заявою в прокуратуру або міліцію про загрозу фізичної розправи. Будемо сподіватися, що до розправи не дійде ( береженого і Бог береже), але суддям, адвокатам, працівникам правоохоронних органів радимо бути з цим типом вкрай обережними – здасть і оком не кліпне. Не лакомтеся на брудні гроші та щедрі обіцянки музейного афериста!

  Петро Русин

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

3 відповіді до “В Києві побили закарпатського афериста (ФОТО)”

  1. Злодій знову нарвався . Не в останнє, надіємось. Пора очистити українську культуру від регіональних гнид.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *