Закарпатський облмуздрамтеатр запрошує глядачів на прем’єру французької трагікомедії

Закарпатський облмуздрамтеатр запрошує глядачів на прем’єру французької трагікомедії

8-9 квітня о 18.00 Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв покаже нову прем’єру на малій сцені – французьку трагікомедію «Круті віражі» сучасного автора Еріка Ассу. Режисером-постановником вистави є Михайло Фіщенко, якому днями присвоєно звання заслуженого артиста України. У суботу і неділю на камерну сцену вийдуть двоє акторів: П’єр – заслужений артист України Степан Барабаш, Джульєтта – дебютантка театру – Дар’я Горшкова, випускниця Київського національного університету культури і мистецтв.

В анотації до вистави зазначається: «Усе наше швидкоплинне життя – химерне переплетення безлічі доріг. Деякі з них – прямі, але є й такі, що раптово утворюють круті віражі, перевертаючи все наше буття з ніг на голову. Саме так і сталося з немолодим, солідним чоловіком, на ім’я П’єр, що одного разу привів у свій дім юну вродливу дівчину. Апартаменти вільні! Дружина поїхала відпочивати разом із сином на гірськолижний курорт. Тож вечір у товаристві чарівної красуні Джульєтти обіцяє бути надзвичайно приємним. Але тут і очікує П’єра перший крутий віраж…»

«Круті віражі» – п’ята прем’єра Закарпатського муздрамтеатру цього сезону. Глядачі вже мали змогу побачити нові вистави «9 життів у 9 ночах», «Гамлет», «Дивовижна пташечка» та «Задуши мене в обіймах». Виставу «Круті віражі» буде показано і в рамках першого всеукраїнського театрального фестивалю камерного мистецтва «Під цвітом сакури», що пройде в Ужгороді з 20 по 26 квітня.

Олександр Гаврош,
завідувач літературно-драматичною частиною Закарпатського академічного обласного музично-драматичного театру ім. братів Шерегіїв

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.