В’ячеслав Харченко закликає об’єднати зусилля заради боротьби з проявами сепаратизму на Закарпатті

В’ячеслав Харченко закликає об’єднати зусилля заради боротьби з проявами сепаратизму на Закарпатті
Захисники шахти Бутовка, в центрі В’ячеслав Харченко ( позивний Че Гевара)

Пане Вячеслав, Ви були одним з тих атовців, які не допустили міжконфесійного конфлікту на сесії Ужгородської міськради, викликаного безвідповідальною позицією мера міста Андріїва, котрий лобіює інтереси УПЦ Московського патріархату.

Ні для кого не є таємницею, що Ужгородський міський голова Богдан Андріїв є адептом Московського патріархату і тому мене не дивує така настирлива поведінка для намагання протягнути силою питання на сесії.

За день до засідання ради до мене звернулися вірники Української Автокефальної Православної Церкви з проханням захистити їх від московських попів, що прийдуть на сесію силою відстоювати незаконне виділення їм 14 сотин землі, які належать громаді УАПЦ.

Справа вже роками тягнеться у судових інстанціях. Це питання взагалі не повинно було виноситися на сесії, адже мер протиснув його у варіанті без затвердження технічної документації, зробивши заручником власних амбіцій депутатський корпус, який свою позицію продемонстрував майже одностайним рішення про зняття даного проекту з сесії. Вважаю, що міський голова Богдан Андріїв, задля зняття напруги та запобіганню масовим заворушенням, має перенести засідання Ужгородської міськради, призначене на 6 квітня 2017 року на час після Великодня.

Всі хто був на передовій у зоні АТО можуть засвідчити, що московський патріархат благословляє сепаратистів на боротьбу з українськими воїнами і навпаки на території нашої держави відмовляє у благословенні українського війська і пропагує не брати зброю до рук для захисту від агресора.

Ми за те щоб це питання вирішувалося у правовому руслі, без міжконфесійної ворожнечі, а для цього міська влада має зайняти нейтральну позицію і не надавати переваг одній з конфліктуючих сторін.

Хочу зазначити, що я особисто завжди буду підтримувати українські церкви, які є основою духовності нашої нації. Мою думку розділяє переважна більшість учасників бойових дій, які відстоювали незалежність України на Сході. Закликаю всіх патріотів не бути байдужими і не стояти осторонь тих процесів, які відбуваються в Ужгороді, об’єднати зусилля заради боротьби з проявами сепаратизму на Закарпатті.

Довідково: В’ячеслав Харченко – 54 роки, демобілізований,голова “Люстраційної комісії Закарпатської області”,був головним сержантом 2 роти 15 ОГПБ, захищав легендарну шахту Бутовка.

Від редакції: ця земельна територія за адресою Минайська, 71є частиною загальної ділянки розміром у майже 30 соток, яка ще в 2003 році була виділена для єпархії Української Автокефальної Православної Церкви на вул. Минайській, що підтверджується відповідними рішеннями сесії Ужгородської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.