Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

Закарпатський нардеп від “Батьківщини” підтримав Партію Регіонів (фото)

Закарпатський нардеп від “Батьківщини” підтримав Партію Регіонів (фото)

лунченкоНародний депутат України від фракції “Батьківщина” Валерій Лунченко розмістив у м.Хуст на білбордах привітання з нагоди 9 травня, Дня перемоги. Головним елементом на зображеннях є “Георгіївська стрічка” – символ “Русского міра”.  Вона копіює орденську стрічку ордену Св. Георгія, яким нагороджували офіцерів, а згодом – і простих солдатів в царській Росії.

лунченко

Міжнародна акція “Георгіївська стрічка” була придумана в Росії в 2006 році разом з затвердженням концепції творення єдиного проросійсько зорієнтованого простору на території колишніх республік СРСР.  Акція проводиться проросійськими недержавними громадськими організаціями.

Напередодні 9 травня закарпатські регіонали роздали 4 000 таких стрічок. Так заступник голови Закарпатської ОДА та голова фракції Партії регіонів у Закарпатській обласній раді Ігор Свищо  закликав усіх закарпатців приєднатися до цієїї акції та  пов’язати Георгіївські стрічки: чи на одяг, чи на машину, чи навіть вплести у волосся.

Як бачимо нардеп Лунченко з готовністю відгукнувся на ініціативу високопоставленого регіонала і заліпив столицю Карпатської України чужеземною символікою.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *