Закарпатський нардеп від “Батьківщини” підтримав Партію Регіонів (фото)

Закарпатський нардеп від “Батьківщини” підтримав Партію Регіонів (фото)

лунченкоНародний депутат України від фракції “Батьківщина” Валерій Лунченко розмістив у м.Хуст на білбордах привітання з нагоди 9 травня, Дня перемоги. Головним елементом на зображеннях є “Георгіївська стрічка” – символ “Русского міра”.  Вона копіює орденську стрічку ордену Св. Георгія, яким нагороджували офіцерів, а згодом – і простих солдатів в царській Росії.

лунченко

Міжнародна акція “Георгіївська стрічка” була придумана в Росії в 2006 році разом з затвердженням концепції творення єдиного проросійсько зорієнтованого простору на території колишніх республік СРСР.  Акція проводиться проросійськими недержавними громадськими організаціями.

Напередодні 9 травня закарпатські регіонали роздали 4 000 таких стрічок. Так заступник голови Закарпатської ОДА та голова фракції Партії регіонів у Закарпатській обласній раді Ігор Свищо  закликав усіх закарпатців приєднатися до цієїї акції та  пов’язати Георгіївські стрічки: чи на одяг, чи на машину, чи навіть вплести у волосся.

Як бачимо нардеп Лунченко з готовністю відгукнувся на ініціативу високопоставленого регіонала і заліпив столицю Карпатської України чужеземною символікою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *