Категорії Новини

Бюлетені на виборах мера у Берегові будуть виключно на українській мові (документ)

13 травня на черговому засіданні Берегівської міської територіальної виборчої комісії було оприлюднено роз’яснення з боку ЦВК України з приводу мови, на якій мають друкуватися виборчі бюлетені для голосування на позачергових виборах міського голови м. Берегово.
В ньому, зокрема, йдеться, що “пунктом 20 частини першої статті 92 Конституції України передбачено, що організація і порядок проведення виборів і референдумів визначаються законами України. Так, основні засади, організацію і порядок проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад та сільських, селищних, міських голів визначає Закон України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, частиною дев’ятою статті 66, якою встановлено, що виборчі бюлетені друкуються державною мовою”.

Роз’яснення з боку ЦВК прийнято на засіданні Берегівської міської ТВК до відома. Отже, виборчі бюлетені у Берегові друкуватимуться виключно державною мовою.

Голова ТВК Володимир Щуренко також повідомив, що всього кандидатів на посаду міського голову м. Берегово зареєстровано 19, жодний з них не зняв своєї кандидатури. Наступне засідання ТВК відбудеться 17 травня, на якому буде затверджено склад дільничних виборчих комісій.

 цвк

Мукачево.net

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *