Закарпатський начальник міліції виявився ворогом Балоги

Адже в квітні 2009 р. закарпатський УБОЗ під керівництвом Сергія Шаранича затримав в аеропорту Ужгорода песональний літак Віктора Балоги, який тоді очолював Секретаріат Президента Ющенка. Наказ про затримання літака тоді давав Міністр МВС Юрій Луценко.

літак балоги2

Ось що писали інформагенства з цього приводу:

“З квітня 2009 р. близько 20.00 у міжнародному аеропорту «Ужгород» було затримано за порушення митних правил іноземний літак LJ-60, повідомляє УНІАН, з посиланням на поінформоване джерело у правоохоронних органах.

Літак прибув з Києва до Ужгорода на замовлення глави секретаріату Президента Віктора Балоги, зауважив співрозмовник.

Для забезпечення оперативних заходів були залучені співробітники УБОЗ Закарпатської області. Співрозмовник відзначив, що літак виконував рейс «Прага-Київ-Ужгород». Командиром цього літака є громадянин США.

За попередніми даними, на повітряному судні були відсутні документи, які підтверджують дотримання митного режиму і підстав для прибуття до України.

Наразі триває подальша перевірка за фактом порушення літаком митних правил.

У свою чергу міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, відповідаючи на запитання журналістів з цього приводу, зазначив, що ще півроку тому МВС направило до прокуратури матеріали щодо ймовірності зловживань Балогою при використанні літаків державної компанії «Україна». Після цього Балога, за словами Луценка, почав пересуватися приватними літаками.

«Наскільки мені стало відомо вчора (3 квітня – ред.) це пересування робиться на літаках, які не пройшли розмитнення на території України – прилітають по виклику з-за кордону, і всупереч діючому законодавству роблять внутрішні рейси», – сказав Луценко.

Водночас, як повідомляє ZAXID.NET з посиланням на власні поінформовані джерела, на борту літака перебував глава Секретаріату Президента Віктор Балога.

Вчора, як відомо, в Ужгороді відбулося представлення нового керівника УМВС України в Закарпатській області – 49-річного полковника міліції Сергія Олексійовича Шаранича.

 

Представляли нового очільника міліції заступник міністра внутрішніх справ України Микола Величкович та голова Закарпатської ОДА Валерій Лунченко. У представленні також взяв участь новий керівник УСБУ області.

шаранич

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *