Чоп корупційний (ВІДЕО)

царьГалина Цар  зловила “майновухвилю. Спочатку депутати дружно голосують за продаж всього майна громади за безцінь оптом, а потім питають:НАДАЙТЕ НАМ ВІДОМОСТІ”. Пізно питати! Вашими руками вже все розпиляли і віджали. Запитувати треба було ДО голосування

 

Фелдій Оксана Петрівна все життя працює в Чопській мерії. Секретар ради, рідкісної аферистичності . Служила різним мерам і різним владамМоже видати липовий витяг з рішення сесії про виділення землі 🙂 може підтасувати в протоколи сесій та виконкомів будь-яке потрібне їй рішення , може видати квартиру без черги , може поставити квартирну на чергу без підстав , може видати будь-яку потрібну довідочку … Вона просто непотоплювана! ! Вона – покарання жителям міста.
Корупціонерка з величезним стажем , величезним досвідом брехні , величезною зарплатою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Чоп корупційний (ВІДЕО)”

  1. Кто не знает эту шалаву-
    каждому менту , прокурору, ревизору, любому проверяющему лезет в штаны с бутылкой на перевес.
    Подгуливала так нагло, что свела в могилу мужа. Нормального мужика. Мутилово с квартирами и прописками-выписками без неё не обходится. Работает в паре с нищенкой Косаковской из паспортного стола в Оноковцах. Взяточница и хвойда. Подставила не одного своего шефа. Стучит в СБУ и шестерит на Цариху депутатам железнодорожникам. Стучит на неё Палко и Ступачке. Хочет засунуть в кресло мэра своего сына нетеля. С Сулимой уже не спит, но на цариху стучит и ему. Ехидна не благодарная. Благодаря Галине Васильевне вылезла в секретари. Теперь невозможно избавиться от гадюки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *