Закарпатський клан дискредитує “губернатора” напередодні візиту Януковича

Саме так оцінюють політичні оглядачі перекриття дороги на Іршавщині Закарпатської області нібито через її відсутність. Візит Президента України заплановано на кінець жовтня. Віктор Балога у цей час знаходиться за межами України але його команда чітко виконує план з дестабілізації ситуації в Закарпатті. Не встиг вщухнути скандал навколо реконструкції площі Народної в Ужгороді, а тут новий. Очевидно, що це тільки початок масованої атаки клану родини Балог на позиції голови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди. Чекаємо нових провокацій.

Нагадаємо, що дорогу перекрили на великому сільському перехресті в селі Довге, де сходяться три шляхи державного та обласного значення — на Сваляву, Хуст, Ірашаву, відповідно Мукачево та Ужгород.

довге2

Перехрестя заблокували з обох сторін тому, наразі, не можна не в’їхати, не виїхати. Виключення тільки для швидкої та пожежної.

На авто протестуючих можна помітити плакати з написами «Іршавчанам якісні дороги!, «Зробіть дороги, дайте можливість жити!» та інші.

З боку представників влади прийшов Голова Іршавського відділу міліції Микола Куриця разом з 10 міліціонерами та ДАІшниками, який заявив, що цей мітинг не санкціонований і люди повинні розійтися. На що присутні агресивно відреагували і повідомили, що протестують в тому числі проти міліцейської держави, яка розганяє мирні мітинги.

довге

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.