В Мукачево призначили прокурора “чужинця”

ісар

Як уже повідомляло, кілька місяців тому, видання “Трибуна” у своїй статті Новим прокурором Мукачева буде не закарпатець, очільником мукачівських прокурорів призначили людину, що не має жодного відношення до Закарпаття.

Причиною, такого призначення стало те, що назріла необхідність об’єктивно і неупереджено піддати перевірці бізнес закарпатського клану братів Балог, які як спрут пустили свої щупальця в усі структури влади. Серед закарпатських прокурорів невиявилося такої людини,  на яку  могла би “покластися” Генпрокуратура.

10 жовтня, наказом Генерального прокурора України, прокурором міста Мукачева призначено старшого радника юстиції Ісара Євгена Сергійовича.

Народився Євген Сергійович 1976 року в Чернівцях. У 1997 році закінчив навчання на юридичному факультеті Чернівецького державного університету ім. Ю. Федьковича, і відтак розпочав роботу в органах прокуратури стажистом на посаду помічника прокурора Сторожинецького району Чернівецької області, де в подальшому був призначений помічником прокурора. Тривалий час пропрацював у відділі нагляду за додержанням і застосуванням законів прокуратури Чернівецької області, начальником відділу захисту майнових, та інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Чернівецької області, а згодом старшим помічником прокурора області з питань нагляду за додержанням і застосуванням законів на транспорті вказаної прокуратури.

До призначення  прокурором міста Мукачево він працював начальником відділу захисту прав і конституційних свобод громадян та інтересів держави прокуратури Чернівецької області.

 Чекаємо на звіти з фронтів Мукачева.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.