Закарпатський гравець в американський футбол охороняє Євромайдан (ФОТО)

рахимовУжгородські спортсмени також не стоять осторонь подій на Євромайдані. Відомий в Ужгороді фуболіст (американський футбол) Євген Рахімов охороняє учасників Євромайдану від посягань “Беркуту” та “тітушків”.

майдан 2

Керує такими хлопцями нардеп Андрій Парубій, ось що він про них пише: “04:00. Євромайдан. Повернулись з акції “Нічний патруль”. 500 членів Самооборони Майдану організованою колоною відвідали блок-пости “Беркуту” біля кабміну, Адміністрації президента, а також вольєр з тітушками біля Верховної Ради України. Ішли мовчки. Біля блок-постів – тричі “Слава Україні!”Тітушки металися по вольєру.”Беркут” розгублено вибігав з автобусів.Ми не спимо – хай і вони не сплять…”

майдан

Євген так прокометував свою нову “професію”:На майдане на барикадах прозвучала команда “атака!”,человел 100 встало в плотные ряды сомкнувшись приготовились к атаке,те,кто в касках в переднем ряду! Я одел свой шлем с американского футбола,приятно,что люди сказали что хорошо,что с нами американские футболисты) обычно до этого видя шлем с американского футбола спрашивали а где мой мотоцикл!) Атака была учебная)”

На фото: Рахімов у першому ряду зліва біля прапороносця

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.