Голова Закарпатської облради “запустив” бізнес на Євромайдані

Балога ІУкраїнці масово повстали проти звірячого побиття співробітниками спедпідрозділу “Беркут” мирних мітингувальників. Хвиля протестів охопила усю Україну, багато громадян їдуть висловити свою позицію на Євромайдан у Київ, чимало серед них і закарпатців. Обласні організації “Свободи”, “Батьківщини” та УДАРУ мають у Києві свої представництвачерез які координують діяльність мітингувальників із Закарпаття. Їдуть в основному чоловіки, щоб завадити використанню брудного фізичного тиску зі сторони силовиків та “тітушек”.

До цього протесту вирішили долучитися і представники Єдиного Центру. Голова Закарпатської обласної ради Іван Балога дав вказівку Мукачівському меру Золтану Ленд’єлу та начальнику управління освіту Мукачівської міської ради Михайлу Мотильчаку забезпечити організацію виїзду мукачівців на підтримку Євромайдану. Охочих виявилося чимало тим більш, що всі витрати на себе взяла родина Балог (проїзд, харчування, добові), але чомусь Іван Іванович настояв на тому, щоб залучати до поїздки і жінок, але серед них добровольців виявилося небагато і тому головний освітянин Мукачева Мотильчак у добровільно-примусовому порядку забезпечив необхідну кількість за рахунок освітянок. Для чого це було робити не зрозуміло, коли здорові чоловіки хотіли їхати але не змогли через брак місць у автобусах.

До того ж у вчительських родинах почалися конфлікти, багато чоловіків не бажали відпускати дружин адже не на прогулку їдуть, а можуть і постраждати. Дехто прийняв “соломонове” рішення і викупляв своїх ненаглядних. Ціна питання 500 гривень.

Іван Іванович, порадьте вашим  підопічним відправляти своїх дружин, а не наживатися на чужих, бо підставляють вони саме вас та ще й псують реноме Євромайдану.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.