Закарпатський Фронт опору заявляє, що не потребує їжі та теплих речей

Закарпатський Фронт опору заявляє, що не потребує їжі та теплих речей

ФРОНТ ОПОРУ заявляє, що захоплення будівлі Закарпатської ОДА було логічним і революційно виправданим. Ми були серед тих, хто допоміг увійти в будівлю координаторам ужгородського Євромайдану і налагодити їм організацію роботи та побуду.

ода2

 

Але хочемо застерегти тих активістів, які в пориві революційного романтизму можуть вдатися до вандалізму в приміщенні будівлі ОДА, яка є історичною пам’яткою. Також закликаємо координаторів не компрометувати Майдан необдуманими закликами та заявами. Нам не важко було вистояти цю ніч в ОДА, як це пише дехто з керівників Майдану у соцмережах. Жодного тиску на нас не чинилося. Наш бойовий дух повинен бути оцінений в силовому протистоянні з ворогом, а не в тому, що ми ночували в кріслах чиновницьких кабінетів, а не в звичних домашніх ліжках. Так само ми не потребуємо їжі, води чи теплої одежі. Ми не бомжі, а революціонери.

 

Люди щиро готові допомагати нам, але ми не повинні користуватися їхньою добротою і робити з себе жертв обставин. Важко нашим побратимам на барикадах в Києві, а не в теплому і зручному приміщенні обласної адміністрації.

 

Окрім того, ми залишаємося на своїх позиціях щодо використання нас в своїх цілях політиків різних партій. Ми не дамо змінити один режим іншим. Влада народу!

 

Слава Україні!

 

1 Comment

  1. А далі що? Ця чудова споруда встояла і під час війни, і після, нащо було розбивати двері та ламати? Галицькі холуї приїхали сюди, щоб нищити- ламати-не будувати!
    Може спробуєте попрацювати на благо так палко любимої України, що б вашим бабусям та дідусям була пенсія? Гроші з Києва хоч-кому не надійдуть, їх у банках видають ДОВІРЕНИМ особам, а не якимось-там революціонерам!
    А те, що всі ці неподобства проходять під фашистськими прапорами – говорить само за себе! На Закарпатті люди завжди були толерантними – у нас 32 національності, як можна когось виділяти?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *