Податкова міліція Закарпаття вилучила сотні тонн “лівого” брухту

брухтПро це повідомив в.о. начальника оперативного управління ГУ Міндоходів у Закарпатській області Андрій Мілюченко.

 

 

Інформація про діяльність нелегальних пунктів по заготівлі металобрухту на території області почала надходити до оперативного управління наприкінці минулого року. Вжитими заходами було встановлено, що діяльність здійснюється від імені двох суб’єктів господарювання, які розташовані за межами області. Один з них припинив діяльність ще у 2012 році. Ніякі дозвільні документи на початок здійснення вказаного виду діяльності на території Закарпаття цим суб’єктам компетентними державними органами не видавались. Металобрухт приймався від місцевих мешканців за готівку. Сплата належних бюджету платежів не проводилась.

 

 

В Ужгородському міськрайонному суді були отримані ухвали на проведення обшуків в місцях заготівлі металобрухту. Оперативними працівниками разом із слідчими виявлено та вилучено з незаконного обігу понад 160 тонн брухту чорних та кольорових металів, “липову” документацію, зошити і блокноти з “чорновою” бухгалтерією, обладнання для заготівлі металобрухту, близько 30 тис. грн. не облікованої готівки.

 

 

Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 1,8 млн. грн.

 

 

Як повідомив заступник начальника – начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Закарпатській області Ігор Коломійцев, відомості про вчинення кримінального правопорушення за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України) внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Триває досудове слідство.

 

 

За вчинення вказаного злочину Кримінальним кодексом України передбачена відповідальність у вигляді штрафу 255 до 425 тисяч гривень з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

 

 

Інформаційно-комунікаційний відділ

 

Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *