Закарпатський експерт розкритикував діяльність нардепів

Лемак ВДоктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України Василь Лемак скептично висловився з приводу зустрічі з групою народних депутатів в стінах УжНУ. Ось, що він повідомив з цього приводу:
“1 жовтня на запрошення був присутній на зустрічі з членами Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин. Зустріч потрібна, але, чесно кажучи, формат зустрічі мені залишився незрозумілим. Університет не дитсадик і не ферма, а тому здатний вести професійну розмову з парламентарями з приводу законодавства про права людини (в т.ч.про національні меншини чи про вищу освіту). Були хороші виступи, але повноцінної розмови не відбулося.
А поговорити є про що. Законодавство в сфері прав людини (хоча будь-який закон торкається прав людини) нікудишнє в Україні, багато законів відсутні взагалі, інші є, але краще були би відсутні. Закон про нацменшини – бідний родич подібних законів в європейських країнах, у тій же Угорщині. А суспільство переконане, що багато “хороших законів” і проблема у виконанні… Обовязково надішлю (і опублікую) текст виступу”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.