Закарпатський журналіст повідомляє про викриття правоохоронцями незаконної спроби стеження за ним

Закарпатський журналіст повідомляє про викриття правоохоронцями незаконної спроби стеження за ним

Про це пише на своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/7

Дружні джерела інформують, що громадянин Петров через співробітника закарпатської «контори» Глюдзика (раніше влаштував його туди на роботу на прохання подруги дружини), оплатив послугу співробінику львівської «контори» на прізвище Дуць.

 Останній мав долучити мою скромну персону до кримінального провадження, яке не має до мене ніякого відношення. Щодо мене мали здійснюватися негласні слідчі (розшукові) дії, що полягали у знятті інформації з  телекомунікаційних мереж (прослуховування та перегляд телефонних розмов та переписок в месенджерах), таємне обстеження мого житла та встановлення технічних засобів аудіо-, відеоконтролю особи. 

Співробітниками ГУ ВБ СБУ у Львові було затримано грошолюбця,  який заробляв нечесним способом і за гроші мав допомогти завдати підступного удару мені в спину.

Громадянину Петрову хочу повідомити, між нами величезна ідеологічна прірва – ви зажраний «лимон», доларовий мільйонер, власник (через родину) десятків комерційних об’єктів та ділянок, я – пересічний середньостатистичний українець без страху за нечесно нажиті багатомільйонні статки, на мені нема крові невинно убієнних, тому мені легко дихається і спиться.

У житті приходить час, коли треба платити по рахунках, для вас він настав. Не знаю чому Бог мені дав таке випробування, але є мечем справедливості в руках Всевишнього.

Через вашу неправдиву інформацію вже полетів зі служби начальник Департаменту захисту національної державності Кукса, вищі посадові особи держави мали спотворену інформацію про реальні події на Закарпатті. Ви намагаєтеся потягнути за собою у прівру всіх хто вас оточує, в тому числі одпартійців з «Слугт народу”.

Пане Петров, не чекайте понеділкової сесії, їдьте до своїх маєтків і живіть там, а не баламутьте найзахіднішу точку України, не провокуйте конфлікти у мирному регіоні, не нацьковуйте атовців один на одного.

Знаю, що у Ірини Верещук , колишньої депутатки ВР, а сьогодні Віцепрем’єр-міністра — Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України також багато запитань до вашої особи та схожі погляди на вашу персону. Вас давно розкусили, але завдяки покровителям ви ще якось тримались на плаву. 

Але це вже кінець, повірте, я знаю, що говорю.

Щира подяка всім чесним, мудрим, справедливим бійцям невидимого фронту.

Слава Україні! Героям Слава!

читайте тпкож: Колишній голова Закарпатської облради Олексій Петров заявляє про психологічну операцію проти нього

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *