В Мукачеві пройде осінній театральний фестиваль

В Мукачеві пройде осінній театральний фестиваль

Фестиваль осінніх театральних вечорів «ЗІРКОВИЙ ЛИСТОПАД У ЗАКАРПАТТІ” – започаткований у 2012 році, з метою познайомити мукачівців із кращими виставами та прем’єрами провідних театрів України, а також виставами відзначених на театральних фестивалях. У фестивалі беруть участь національні, академічні театри, колективи, де театром займаються відомі режисери та сценографи, де цікава драматургія. Але, перш за все, виконавці – відомі українські актори, роботи яких викликають інтерес у глядачів та заслуговують на велику повагу.
Фестиваль, щорічно, проводиться в останній тиждень листопаду, нагадуючи глядачам, що 28 листопада 1899 року на урочистому відкритті будівлі Мукачівського театру відбувся перший показ театральної вистави Йожефа Катони «Банк Бан» у виконанні Шаторальяуйхейскої трупи Міклоша Кунгеті.
Якщо дозволить епідситуація, то черговий фестиваль «Зірковий листопад в Закарпатті», відбудеться з 22 – 28 листопада. Вже дали свою згоду на участь у Фестивалі – Львівський академічний обласний музично-драматичний театр ім. Юрія Дрогобича, Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. братів Шерегіїв, Творча майстерня «Театр у кошику» (м. Львів), Закарпатський обласний театр драми та комедії (м. Хуст), Закарпатський обласний угорський драматичний театр імені Дюли Ійєша (м. Берегово).
Мукачівський драматичний театр покаже дві вистави 2021 року – «Глядачам дивитись суворо заборонено» у постановці Юрія Крилівця та прем’єру «Банкомат» у постановці Роіна Сурманідзе (Грузія).


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.