Колишній голова Закарпатської облради Олексій Петров заявляє про психологічну операцію проти нього

Колишній голова Закарпатської облради Олексій Петров заявляє про психологічну операцію проти нього

Голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров, повноваження якого були припинені 28 жовтня на сесії Закарпатської обласної ради, незгодний з повідомленням Павла Федаки про те, що він написав заяву про відставку. Петров розцінює цю заяву, як психологічну операцію, яка має на меті підштовхнути когось до прийняття рішення або залякати:

“Це фейк. Я не писав заяву, — сказав Олексій Петров у коментарі “Суспільне. Закарпаття”. — Я думаю, що це провокація, задля формування певних переговорних позицій тих, у кого вони ще не сформовані. Зараз ідуть перемови між учасниками тих політичних баталій, які йдуть в області, між учасниками майбутньої коаліції. Не у всіх сформувалася чітка думка, в який бік рухатися.

Для мене це так звана психологічна операція. Такі інформаційні пости, які впливають на свідомість, формують заздалегідь, щоб підштовхнути когось до прийняття рішення або залякати.Я не задумувався на тим, щоб писати заяву за власним бажанням. Є позиція політичної партії, яка може таку вказівку дати, задля урегулювання кризи, політичної стабільності і так далі. Якщо буде команда, я приймаю рішення і пишу заяву”.

Пало Федака у коментарі “Суспільне. Закарпаття” підтвердив абсолютну достовірність своєї інформації: “Петров не буде більше в нас головою обласної ради, тому що це вирішила депутатська більшість. І тут єдиний вихід із ситуації — це його відставка. І він це зробив, в мене є інформація, абсолютно достовірна”.

В ОП підготували Указ Президента про відставку Анатолія Полоскова – торги за контроль над Закарпаттям тривають

Депутату облради від Команди Балоги вручили підозру, помста за Петрова?

Олексій Петров написав заяву про складення повноважень голови Закарпатської обласної ради

/

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *