Закарпатський обласний госпіталь ветеранів війни очолила Вікторія Фущич

Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко представив виконувача обов’язків директора комунального підприємства облради «Обласний госпіталь ветеранів війни» Вікторію Фущич.

«Ми розглядали різні варіанти збереження вашого закладу, у тому числі і приєднання до Закарпатської обласної лікарні ім. Новака. Однак, зупинилися на тому, що в умовах воєнного стану госпіталь має отримати шанс на розвиток.  У тому числі через додаткове контрактування з НСЗУ або через потенційне об’єднання після реконструкції під вашим керівництвом кількох наших комунальних закладів, де військові могли б проходити реабілітацію. Зараз багато чого залежить від вас, від вашої згуртованості. Ми ж, облрада і депутатський корпус, зі свого боку робитимемо все можливе для покращення матеріально-технічної бази вашого закладу», — звернувся до колективу Володимир Чубірко.

Відтак голова облради поспілкувався з працівниками госпіталю, занотував їхні побажання та провів експрес-нараду з керівництвом закладу щодо найближчих планів із розвитку установи.

Пресслужба Закарпатської обласної ради

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *