Закарпатські штурмовики знищили російського офіцера (фото)

Закарпатські штурмовики знищили російського офіцера (фото)

Черговий орк, що прийшов на українську землю, напоровся на вогонь штурмовиків 128 бригади й залишиться в ній назавжди. Хотів стати завойовником, а стане добривом для наших чорноземів.

Ось дані загиблого:

Трошин Игорь Сергеевич, 12 червня 1998 року народження, закінчив Московское высшее общее войсковое командное училище. 24 липня 2021 року, рівно за сім місяців до вторгнення Росії в Україну, отримав військове звання лейтенант. Служив командиром взводу військової частини 65384.

Військова частина № 65384 – це 291-й гвардійський мотострілковий орденів Александра Невського та Суворова полк — тактичне формування Сухопутних війск росфедерації.

Входить до складу 42-ї гвардійської мотострілкової дивізії Южного воєнного округу, пункт постійної дислокації — пос. Борзой (Чеченська республіка).

Загибель Трошина – ще один доказ того, що через військові провали та величезні втрати особового складу в Україні Росія відправляє на війну молодих випускників військових училищ, які не мають досвіду служби в армійських підрозділах.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.