Закарпатського військкома Богдана підставили на замовлення Балоги

хабарПро це нашій редакції повідомили обурені жителі Іршавського району, який входить до відомства військового комісара Юрія Богдана.

Сьогодні нашим журналістам зателефонували жителі одного із сіл Іршавського району з вимогою оприлюднити реальну історію, котра спровокувала арешт та відсторонення від виконання обов’язків військового комісара Іршавського і Виноградівського районів Юрія Богдана.

Його, нагадаємо, звинувачують у вимаганні хабара за допомогу в ухиленні від мобілізації одному із жителів району. Правоохоронці повідомляють, що затримали Богдана при отриманні 500 доларів США від місцевої жительки, яка передала йому гроші в одному із кафе.

Насправді ж ця пані, яку звати Горзов Марина Іванівна, і яка є однією із «підлеглих» добре відомого в Закарпатті мукачівського клану, до цього випадку кілька днів переслідувала воєнкома, намагаючись «вручити» йому згадану суму. Коли ж зрозуміла, що комісар достатньо чесний і професійний, щоб уникнути подібних проблем, відверто його підставили. Горзов скористалася моментом і підсунула гроші чоловікові в кишеню верхнього одягу. Богдан навіть не зміг цього помітити. А вже далі свою справу виконали надресировані і заздалегідь підготовані «силовики».

Варто зазначити, що вистава була зіграна майстерно та без жодних промахів. Вочевидь, готувалася вона не один день і була продумана до найменших деталей. І це не дивно, адже в Закарпатті однозначно готується до розгортання черговий сумнівний сценарій, котрий повинен передати клану Балог ще більше влади та контролю над регіоном. І люди, схожі на комісара Богдана (професіонали своєї справи, воїни АТО із незаплямованою репутацією та непідконтрольні мукачівським бандитам) аж ніяк не сприятимуть реалізації цього плану. Відтак їх потрібно або «підігнути» під себе, або прибрати з дороги. Чи то знищивши їхню репутацію, чи то просто кинувши за грати. Кому як більше подобається. Традиційні завидівські методи роботи, добре знайомі усім закарпатцям. Ну а вже далі на звільнені таким чином місця спокійно посадять тих же ж «борців за справедливість та чесну люстрацію» . Хто-хто, а вони точно не зрадять ідеям та задумам Віктора Івановича та його Сім’ї.

Не виключаємо, що наступною жертвою злочинного клану може стати Закарпатський військовий комісар Іван Васильцюн, який відмовився видати зброю незаконним військовим формуванням Віктора Балоги.

Вільне Закарпаття

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *