Голова Закарпатської облради відреагував на критику виборців

Про це в мережі Фейсбук повідомляє громадський активіст Лариса Ступак.

Наш чопський депутат Володимир Чубірко (він же голова обласної ради) після критичного відеоролика про те, що виборці депутата в очі не бачили, будинокв якому вони живуть скоро чубірко5завалиться, а влада не реагує на їхню біду, прийняв єдино правильне рішення. Він, знайшов телефон Оксани Адам, героїні цього ролика, і зателефонував їй особисто. Спочатку покартав, чому мовляв мешканці поскаржилися Ступак Ларисі . Мовляв не той рівень . Не та особистість . Не той коленкор . Потім поцікавився проблемами жителів покинутою владою хрущовки і, рекомендував їм Написати колективне звернення до Чопської мерші!
Прекрасний вчинок депутата був отруєний ложкою бюрократичного дьогтю: напишіть мерші письмове звернення. Вона його потім мені перешле.
Вона, що листоношею у вас працює, Володя, наша мерша?
Повідомляю вам, п. Чубірко, що жителі цього будинку зверталися до влади багаторазово. Мешканка вказаного будинку, Ковальова Людмила, у якої в квартирі постійно йде дощ, вже оббила всі пороги в кабінеті народної улюблениці Галі, з благаннями відремонтувати вічно дах. А толку? Гадя Хренова глуха і німа, коли хтось зазіхає на її спокій в шкіряному затишному кріслі за чаркою хорошого коньячку, під час
розписування нашого бюджету в 30 млн грн для “любих друзів”
Взагалі , вчинок Чубірко правильний. Нічого ховатися від проблем людей.
Їх потрібно вирішувати і тим самим виключати тему для критики.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Голова Закарпатської облради відреагував на критику виборців”

  1. Володько просто мо-ло-дець!!! “Не туди пішла , не тому сказала, не то зробила!” Одним словом “Красава”!!! Як Володько так мерша одного поля , ЄЦу, ягоди. Тільки от біда……Володько то не самостійний ігрок! Дарма, що цілий голова облради. Обласний бюджет – не власна кишеня. Таких проблем, як в цьому будинку тьма тьмуща по області!!!! Обійцяти на виборах це одне, а вирішувати питання зовсім інше. І якщо відверто сказати, то Володько з мершою нікому і нічого не зобовязані ні чим. Вони ще на виборах з усіма в розрахунку. А цій скаржниці можу лишень одне сказати …….. відремонтуйте дах власного будинку самостійно із тих 200 гривень, що взяли від них за свій голос на місцевих виборах. І все буде, як кажуть в народі, по-чесняку!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *