Закарпатські воїни застерегли місцеву владу про сценарії ворожих спецслужб

Закарпатські воїни застерегли місцеву владу про сценарії ворожих спецслужб

Про це пише у своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/294

❗️Не є секретом, що російські спецслужби в Закарпатській області робили ставку на політичне русинство (лідери Петро Гецко та Тетяна Поп знаходяться в москві), ОПЗЖ (дача Медведчука знаходиться в Жденіїві Мукачівського району) та проросійський криміналітет, який тримає в руках нарколабораторії та наркоторгівлю на вулицях краю.

❗️З початком війни до категорій «ризику» долучилися також внутрішньо переміщені особи (переселенці), яких тільки офіційно зареєстровано 150 тисяч осіб.

❗️Серед них є певна кількість інфільтрованих агентів фсб та гру, що мають на меті впливати на громадян України, які приїхали зі сходу країни, провокувати конфлікти з місцевими мешканцями, вживлюватися у волонтерське середовище і звичайно збирати інформацію про військові частини та важливі інфраструктурні об’єкти.

❗️Агентура фсб з місцевих у відповідь проводить операції з дискредитації переселенців, використовуючи різноманітні побутові конфлікти.

❗️Закарпатці «мочать» переселенців – переселенці «мочать» закарпатців, так працює сценарій розроблений у москві.

❗️Тому Сектор безпеки Добровольчого розвідувального батальйону «Сонечко», який діє у складі Головного розвідувального управління МО України ретельно стежить за процесами у середовищі груп, що провокують конфліктні ситуації.

❗️Відстежуються також схеми по розподілу владою житлового фонду, який передається для внутрішньо переміщених осіб (на першому етапі це має бути 500 квартир), щоб не дай Бог, його не отримали особи, які є ворожою агентурою, чи «блатними» категоріями.

❗️Кожне прізвище нового власника житла буде просіяне крізь сито розвідувального органу. ❗️Враховується також те, що квартири можуть оформлятися на підставних осіб та використовуватися інші способи введення в оману.

❗️За інформацією аналітичної служби ДРБ «Сонечко» «у планах ерефії навіяти Патріотам:  що поки ви воюєте, ваша влада заохочує втікачів. 

❗️У Воїнів також є діти, також є зобов’язання перед родинами, але Вони пішли на фронт! Їх жінки плетуть сітки, їх діти малюють малюнки, їх матері сивіють!» 

❗️Тому влада Закарпаття має дуже добре подумати, як спочатку забезпечити житлом родини загиблих, поранених та тих хто на фронті, а потім ділити квадратні метри житлового фонду.

http://


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.