Закарпатські тхеквондисти вдало виступини на «Кубку карпат» в м. Івано-Франківськ

Закарпатські тхеквондисти вдало виступини на «Кубку карпат» в м. Івано-Франківськ

Після участі у Відкритому чемпіонаті Львова, який відбувся 22-23 лютого та нетривалого відпочинку, продовжують збирати нагороди спортсмени ВП ГО “ФТ (ВТФ) України у Закарпатській області» під керівництвом тренерів Олександра Кремера та Тетяни Грегуш. 

Зокрема,  у період із 6 по 7 березня 2020 року  наші тхеквондисти вдало виступили в м. Івано-Франківськ, де тривав масштабний всеукраїнський турнір із тхеквондо ВТФ під назвою «Кубок Карпат». Цьогоріч участь у змаганнях взяли близько 438 спортсменів різного віку зі всієї України, а саме – 33 спортивні клуби представляли 14 областей та м. Київ.  

Команда Закарпаття, хоч і виступила в обмеженому складі – а саме всього 7 спортсменів, однак знову показала доволі високу професійну підготовку. Медалі за перше місце привезли додому Грісь Максим та Трикур Артем, які не залишили жодних шансів на перемогу своїм опонентам. Третє місце виборов Чундак Олександр і  зовсім трішки не вистачило до призових місць Грегушу Віктору, Олійнику Владиславу, Кірику Ярославу та Дудику Євгену. 

Повідомляє ВП ГО “ФТ (ВТФ) України у Закарпатській області»

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *