Закарпатські тхеквондисти успішно пройшли атестацію на кольорові пояси

4 березня у спортивній залі ЗОШ № 2 м. Ужгорода відбулась планова атестація на кольорові пояси Збірної команди Закарпатської області з тхеквондо (ВТФ ), тренувальним процесом якої займається головний тренер жіночої збірної команди області з тхеквондо ( WTF ) Тетяна Грегуш.

Напередодні іспиту тривалий період часу відбувались тренування та атестаційно-технічні семінари у ході яких допуск до здачі атестації отримали 22 спортсмени, серед яких 11 дівчат. У Тхеквондо існує 10 кольорових поясів (куп) і 9 чорних поясів (дан).
Через війну багато спортивних секцій та залів повноцінно не працювали, втім, це не завадило тренерам якісно підготувати спортсменів до атестації. У ході іспиту спортсмени продемонстрували високий рівень фізичної та теоретичної підготовки, тому на кольорові пояси успішно атестувались всі учасники.
На атестації був присутній керівник Закарпатського обласного осередку «Тхеквондо ВТФ» Олександр Кремер, який в цей непростий час захищає державу від російських загарбників.
Як зазначив Олександр Кремер: «Нелегко тренуватися, коли у твоїй країні війна, однак ми розуміємо, що маємо бути сильнішими, маємо продовжувати тренуватися, готувати гідну патріотичну молодь і показувати всьому світу, що Україна сильна в будь-якій ситуації а український спорт живе та розвивається!».
Вітаємо спортсменів з успішною атестацією та бажаємо успіхів у всіх починаннях!

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *