Letyshops

Закарпатські силачі взяли участь у “битві” під Татрами (ФОТО)

 16 Червня в словацькому місті Ліптовський Мікулаш відбувся другий етап Кубку Центральної Європи стронгменів. У змаганнях прийняли участь представники чотирьох країн: найсильніша людина Польші 2014 Гжегож Шиманський, найсильніший словак 2014 Ігор Петрік, шестиразовий чемпіон Словаччини Браніслав Голєр, багаторазовий призер європейських турнірів чех Їрка Жалудек, а також атлети “Карпатської Ліги Сильних Людей” “Богатир року 2009” і багаторазовий переможець європейських та світових змагань Костянтин Ільїн, шестиразовий переможець міжнародного турніру “Карпатський медвідь” Іван Григоровський та молода надія закарпатських силачів Володимир Цифра, для якого це вже п’ятий турнір за останні шість тижнів.

Стронгмени тягали важкий 7-тонний трактор, носили валізи150 кг, піднімали легковий автомобіль, перекидували 150 кг кулю та 400 кг колесо. Після п’яти вправ перемогу здобув поляк Шиманський, друге місце посів Костянтин Ільїн і третім став словак Ігор Петрік. Дав про себе знати турнір “Кубок Слов’ян”, який відбувся минулого тижня в Жіліні. Адже четверо з атлетів виступали і на цих змаганнях, а саме Ільїн, Петрік, Григоровський, Цифра. Незважаючи на срібло Костянтин Ільїн вийшов у лідери за результатами двох етапів “Центральноєвропейського кубка”. Інші спортсмени здобули цінні бали. Попереду ще два етапи в чеському місті Тепліце та полському Любліні. Під питанням турнір, що має відбутися в Австрії.

Кубок Центральної Європи був заснований з ініціативи “Словацької асоціації сильних чоловіків” у 2012 році. Країнами-засновниками є Словаччина, Чехія, Польша та Україна яку представляє “Карпатська Ліга Сильних Людей”. У 2014 році до них приєдналися Словенія та Австрія. Переможцем “Центральноєвропейського кубку” у 2012 та 2013 роках став Костянтин Ільїн з Чернівців. Українські етапи Кубка проходили в Чернівцях (2012р.) та Коломиї (2013р.). В цьому році через складну ситуацію в Україні організатори змушені були відмовитися від проведення турніру.

стронг2 стронг

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *