Закарпатські спортсмени вибороли “золото” та “срібло” на серії чемпіонатів України з велоспорту – МТБ

Закарпатські спортсмени вибороли “золото” та “срібло” на серії чемпіонатів України з велоспорту – МТБ

Дві команди «закарпатських» велосипедистів на серії чемпіонатів України з велоспорту – МТБ, що проходять у м.Чернівцях з 6 по 23 серпня 2020, у естафетній командній гонці здобули золоті та срібні медалі, серед юнаків та молодших юнаків.

Про це повідомили в Федерації велоспорту Закарпаття.

«Золота» команда юнаків змагалася у такому складі: Олег Маркулинець (КМСУ, м.Мукачево, СОК ДЮСШ), Іван Цанько (КМСУ, м.Свалява, КОДЮСШ «Спартак»), Владислав Чулей (КМСУ, м.Перечин, КОДЮСШ «Спартак») та Валерія Іосенко (Волинь, оскількик в нашій команді немає дівчат, а у них – хлопців, це вже кількарічна співпраця).

Гонка виявилась по-справжньому захоплюючою та інтригуючою: Олег після першого кола приїхав четвертим, Іван заїхав другим, Валерія вирвалась на перше, а Владисла, переслідуваний сильним спортсменом з Києва, зумів зберегти лідерство.

Команда молодших юнаків виступала у складі: Вадим Радзінський (КМСУ, м.Мукачево, СОК ДЮСШ), Олег Шемпуля (ІІІ р., м.Мукачево, СОК ДЮСШ), Іван Грамотник (І р., м.Ужгород, КОДЮСШ «Спартак») та Уляна Левченко (Волинь). Вадим чудово стартував, а Іван на останьому колі витягнув з п’ятого місця – на друге.

Вітаємо наших юних велосипедистів та старшого тренера області – В.Мельніка (ЗТУ, МС) та тренера В.Морозова (МСУ).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *