Світова рекордсменка Ніколь Князева стане гостем Всеукраїнського форуму атовців у Чопі (відео)

Світова рекордсменка Ніколь Князева стане гостем Всеукраїнського форуму атовців у Чопі (відео)

Гостем цьогорічного Всеукраїнського форуму учасників бойових дій на сході України «Загартовані війною», який пройде 30 серпня в м. Чоп буде 10-річна Ніколь Князева, майстер спорту міжнародного класу серед дорослих професіоналів, 5-тиразова переможниця Чемпіонатів Світу з Воркауту, воїн-спортсмен, переможниця в номінації «Зірки спортивного року», 26-тиразова рекордсменка Національних України та Світових рекордів у різних номінаціях фізичних вправ, переможниця турнірів зі: спортивної гімнастики, дзю-до, плавання, стрибки на лижах з трампліну, боротьби, поєдинки по версії ММА, кросфіту, Воркауту, міні-гольфу, багаторазова переможниця спортивних конкурсів серед дорослих, у тому числі – серед спортсменів-чоловіків.
Своєю активною участю Ніколь сміливо доводить про те, що Нація України є найсильнішою у Світі. Адже, рекордні результати Ніколь з виконання фізичних вправ у різних їх номінаціях до сьогодні ніхто в Світі не спроможний перевершити.

Ніколь є активним учасником в багатьох соціальних заходів, присвячуючи себе дітям-сиротам, дітям-інвалідам, дітям з важкими хворобами, інвалідам та учасникам бойових дій з тим, щоб надихати мільйони дітей України до фізичної активності, до заняття спортом, до ведення здорового способу життя…

На відео – виступ Ніколь Князевої в учбовому центрі Сухопутних військ ЗСУ.

/

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *