Закарпатські нардепи проігнорували звернення депутата Рахівської райради щодо діяльності лісової “мафії”

Закарпатські нардепи проігнорували звернення депутата Рахівської райради щодо діяльності лісової “мафії”
Про це на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук повідомляє депутат Рахівської районної ради Микола Кокіш-Мельник:
Ще 20 серпня 2020р. я звернувся до 4-х закарпатських народних депутатів моно більшості у Верховній Раді України від партії “Слуга народу”

Ігор Кривошеєв – Слуга Народу,
Слуга Народу – Михайло Лаба – Округ 70, Анатолій Костюх та Andrii Zhupanyn

з приводу на той час колишнього директора, головного лісничого ДП”Великобичківське ЛМГ” Закарпатського ОУЛМГ Юрія Сойми, який державне підприємство “Великобичківське ЛМГ” вже роками вважає власним бізнес-володінням для власної наживи, де просто відбувається роками багато-багато мільйонні пограбунки лісового господарства та інші зловживання, але як виявилось, станом на сьогодні, 24.02.2021р. пройшло 6 місяців і народні депутати моє депутатське звернення просто проігнорували і навіть не надали відповідь!

Більше того, моє депутатське звернення так зблизило 4-х закарпатських народних депутатів від партії “Слуга народу” із слів очільник закарпатської лісової “мафії”, директора-головного лісничого ДП”Великобичківське ЛМГ” Закарпатського ОУЛМГ Юрія Сойму, що народні депутати замість подати звернення у відповідні правоохоронні та контролюючі органи для проведення перевірки та аудиту про злодіяння в лісі державного підприємства, пролобіювали як на мою думку не безкоштовно, без конкурсу, подання та 5-ти річний контрак між

Державне агентство лісових ресурсів України

та Юрієм Соймою на посаду директора ДП”Великобичківське ЛМГ” Закарпатського ОУЛМГ Юрію Соймі якого ще в лютому 2020р. в рамках очищення лісового господарства від корупціонерів було звільнено з посади директора ДП”Великобичківське ЛМГ” в зв’язку із закінчення контракту!

Цікаво,

Офіс Президента України

,

Володимир Зеленський

,

Партія “Слуга Народу”

,

Олег Бондаренко

обіцяні “посадки” корупціонерів це і є ті “посадки” “лісових злодіїв” в теплі крісла директорів держлісгоспів щоб продовжувати грабити лісове господарство але вже по “ЗЕленому” ???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.