Закарпатські митники вилучили партію нових айфонів на півмільйона гривень

Закарпатські митники вилучили партію нових айфонів на півмільйона гривень

Одразу 7 протоколів задокументували закарпатські митники відносно водія мікроавтобуса та пасажирів, які намагалися незаконно завезти на митну територію України новенькі мобільні телефони iPhone 13 Pro в обхід декларування та оподаткування.

Порушення митних правил за статтею 471 Митного кодексу України зафіксовано на митному посту «Лужанка», що на українсько-угорському кордоні.

Повертаючись з Євросоюзу на мікроавтобусі, водій та 6 пасажирів для проходження митного контролю свідомо обрали спрощену смугу – «зелений коридор». Тим самим підтверджуючи, що не переміщують товари, які необхідно декларувати та вартість яких перевищує 500 євро, дозволену митним законодавством для ввезення на одну особу.

При усному опитуванні всі семеро львів’ян підтвердили, що дотримуються порядку переміщення товарів через митний кордон України.

– Під час митного контролю українці заперечили наявність будь-яких товарів обсягах, що підлягають обов’язковому письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами та підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження щодо ввезення на митну територію України, – розповідають інспектори митного посту «Лужанка».

Та закарпатські митники вирішили перевірити співвітчизників на доброчесність, вивантаживши з багажного відсіку транспортного засобу всіх речей та детально оглянувши кожен багаж.

Відтак, було виявлено не задекларовані 14 мобільних телефонів iPhone 13 Pro різних моделей та IMEI, загальною вартістю 562984 грн., – інформує пресслужба Закарпатської митниці


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.